Virumaainvest

(+372) 327 0670 info@virumaainvest.ee

Menu

Meie inimesed

Andra Kivissaar

Olev RohumäeOlev Rohumäe


Kontakt: 5333 1805

olev@virumaainvest.ee

 

 

 

Tutvustus..

Töötanud kinnisvaraalal aastast 1999 erinevate firmade all, peamiselt Ida- ja Lääne- Virumaal.

Kõrgharidus, Eesti Maaülikool (1979), insener-tehnoloogi haridus. Olen ennast täiendanud mitmetel kinnisvaraalastel kursustel. Oman kehtivat kutselise maakleri tunnistust (KKM 130521).
Olen OÜ Virumaa Invest asutajaliige ja töötanud selles firmas loomisest alates.
Tegutsen mitmesuguste objektidega, nagu elamispinnad, äripinnad, maad ja metsad. Teen ka firmadele kinnisvaraalast hindamist.

Usun, et oman piisavalt elu- ja töökogemusi, et leida klientidele parimad lahendused. Olen klientidele kättesaadav igapäevaselt.

Eino VaherEino Vaher


Kontakt: 553 0227

eino@virumaainvest.ee

 

 

 

Tutvustus..

Kinnisvaramaaklerina töötan 2014. aasta kevadest. Oma töös hindan eelkõige võimalust inimestega suhelda, samuti meie väikest sõbralikku kollektiivi. Olen läbinud koolituse „Kinnisvara ABC“.

Oman kõrgemat majanduslikku haridust. 1989. aastal lõpetasin tollase TPI majandusteaduskonna tööstuse planeerimise erialal.

Kakskümmend aastat töötasin mobiilinduses, olles pikka aega Tele2 Rakvere esinduse juhataja.

Hobideks on male ja üldse kõik mõttemängud. Olen 20-kordne maakonna malemeister.
Naudin oma praegust tööd täiel rinnal. Julgen arvata et mul on lai tutvusringkond, kes seda tööd veelgi mõnusamaks aitavad muuta.

Lisete VuntusLisete Vuntus


Kontakt: 523 3830

lisete@virumaainvest.ee

Tutvustus..

Olen maaklerina töötanud alates 2014 aasta lõpust. Maakleritöö kõrvalt olen läbinud järgnevad kinnisvara alased koolitused – Kinnisvara ABC, Kinnisvara õiguse ABC, Kinnisvaraturu ülevaade, Detailplaneeringute menetlemine, Üürikoolitus, Müük internetis, Kinnisvara müügikoolitus ja Ebaseaduslikud ehitised.

Olen klientidele alati kättesaadav ja teen maakleritööd aktiivselt. Iseloomult olen positiivne, kohusetundlik ja suhtlemisaldis.

Minu hobiks on ratsutamine. Kasvatan ka hobuseid ja tegelen nende treenimisega.

Andra KivissaarAndra Kivissaar


Kontakt: 5664 2161

andra@virumaainvest.ee

Tutvustus..

2015 a. sügisel sai läbi üks etapp minu elus. Otsustasin minna jälle koolipinki, et omandada teadmisi kinnisvaramaakleri töö kohta. Mida rohkem koolitustel osalesin, seda põnevam maailm minu ees avanes. Seetõttu soovisin neid teadmisi kasutada ka praktikas. Selle võimaluse pakkus mulle Virumaa Invest OÜ.

Olen töötanud klienditeenindajana 15 aastat ja kogenud, et iga klient on ainulaadne ja tema vajadustest lähtuvalt tuleb leida õigeid lahendusi.

Pean ennast positiivseks, ausaks,töökaks ja usaldusväärseks inimeseks.  Mulle meeldib inimesi kuulata  ja pakkuda neile lahendusi.

Olen seisukohal, et võimatuid olukordi pole olemas, on ainult võimatu hoiak. Kui ei saa muuta olukorda, siis muuda oma suhtumist. Igale olukorrale on olemas lahendus. See kehtib igas eluvaldkonnas.

Väärtustan täisväärtuslikke peresuhteid ja perega koos veedetud aega.